Mazowieckie Centrum Stomatologii

Inwestycje współfinansowane ze środków obcych

Mazowieckie Centrum Stomatologii  Sp. z o.o. 19 lipca 2019 roku podpisało z Województwem Mazowieckim umowę na przekazanie dotacji , w celu wykonania dokumentacji projektowej na zadanie pod nazwą: „Modernizacja systemu wentylacji mechanicznej, klimatyzacji oraz oświetlenia wewnętrznego w pomieszczeniach Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o.Wartość realizowanego projektu wynosiła 147 600,00 zł brutto, z czego dotacja przekazana przez Województwo Mazowieckie wynosiła 75 276,00 zł brutto.

Celem zadania było wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej, niezbędnej do przeprowadzenia modernizacji systemu wentylacji mechanicznej, klimatyzacji oraz oświetlenia wewnętrznego w pomieszczeniach Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o.

Zadanie zostało zrealizowane w grudniu 2019 roku i jest pierwszym krok zmierzającym do optymalizacji zużycia kosztów energii elektrycznej, generowanej przez oświetlenie starego typu oraz system wentylacji mechanicznej, jak również poprawy komfortu użytkowania poprzez zastosowanie nowych technologii dotyczących instalacji klimatyzacji.

 

Metadane

Data publikacji : 04.02.2020
Podmiot udostępniający informację:
Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. zo.o.
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Administrator BIP

Opcje strony

do góry